KONST / Litografier / Färglitografi 17223328
nr 1722 3328
Ulf Lundell
(f. 1949), Sverige
"Musikstund". Signerad, numrerad 28/75, daterad -08. Färglitografi, bildmått: ca 36x24 cm, yttermått inklusive ram: 52x41 cm
Ulf Lundell, svensk musiker, författare och målare född i Stockholm 1949.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.800 kr
måndag 8 september 2025
kl 19:58:56
1.500 kr
1.700 kr
1.800 kr (Budbetjänt)
1.900 kr
2.000 kr (Budbetjänt)
2.200 kr
2.400 kr (Budbetjänt)
2.600 kr
Ulf Lundell
Läs mer om Ulf Lundell